Внаслідок зіткнення, 26-річний працівник “АВЕ”, який знаходився на задній підніжці автівки, отримав травми ніг – травматичну ампутацію правої стопи та перелом стегна. Також постраждали водій таксі та його 17-річна пасажирка, які отримали травми голови різного ступеня важкості. На місце пригоди виїжджали дві бригади екстреної медичної допомоги, які надали першу медичну допомогу травмованим і доправили їх до відділення екстреної медичної допомоги Ужгородської міської центральної клінічної лікарні.
Сьогодні опівночі на трасі Кам’яниця-Невицьке автомобіль служби “ЕКО-таксі” на швидкості врізався у вантажівку “АВЕ”
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/243300947_279613477225805_57295382053630645_n.jpg)
Leave a Reply