Cміттєва проблема сколихнула не тільки увесь світ, а і нашу країну. Зокрема в Україні аж 7 % території займають сміттєзвалища. Віце президент асоціації інноваційних підприємств, Мирослав Опачко, каже, Українці нарешті почали сортувати сміття, адже з 1 січня, минулого року вступила у дію правка до закону про відходи. Згідно неї заборонено захоронення неперероблених відходів.
Якщо перевести у сміття яке ми продукуємо цілий рік, то 360 тон і більш, а 18 млн євро або 600 млн. грн.
За офіційними даними роздільний збір сміття впроваджено в 27 населених пунктах закарпатської області. Також на срібній землі, недалеко від бергівського села Яноші, планують зробити сміттєпереробну станцію, каже Матяш Сіладі, генеральний консул Угорщини в м. Берегово.
У львові, приблизно ечрез рік повинен розпочати роботу перший в Україні завод з переробки відходів, за європейським зразком. На Закарпатті, зокрема в Перечині, також намагаються боротися із відходами.
У Європі вже майже вирішене сміттєве питання. Але ми і досі залишаємося не впевненими у тому, коли для нас закінчиться сміттєва ера.
Але насправді відходи – це бізнес, який чомусь ніяк не розви н
еться в Україні. Однак фахівці запевняють, що на смітті можна заробляти мільйони, адже близько 360 тон відходів і більше, це 18 мільйонів євро або 600 мільйонів гривень. Тож про катастрофічну проблему сучасності – дивіться..
Leave a Reply