RADIO7

#добреналаштоване

Словацьке Кошице вже вп’яте запрошує закарпатців на Дні України

Словацьке Кошице вже вп’яте запрошує закарпатців на Дні України

З 25 по 30 квітня у словацькому місті Кошице відбудуться вже п’яті Дні України в Кошице

Минулорічні Дні України були особливі тим, що вперше було широко презентовано саме місто Ужгород. Наше місто презентувало свої бізнесові та туристичні можливості, а також була виставка робіт ужгородських митців і виступи культурно-митецьких колективів.

Цього ж року програма ще не є повністю сформованою, але окрім традиційних культурно-мистецьких, спортивних та кулінарних заходів буде доволі потужним Словацько-український бізнес-форум, темами якого стануть:

„Заходи безпеки тa системи безпеки на зовнішньому кордоні Шенгену“, „Економічна безпека та поточна ситуація в Україні“, „Smart Міста як необхідна можливість розвитку органів місцевого самоврядування“.

“Кошице, є для України ключовим партнером. Кошице, завдяки своєму розташуванню та інфраструктурі, є вікном в Україну, а для українців – у Європейський Союз. Метою словацько-українського форуму підприємців „СУФ 2019“ є саме побудова економічних відносин у межах міжкордонної співпраці України та Словацької Республіки. І знову цей форум відбудеться за співпраці з керівництвом міста Кошице, аеропортом Кошице, Кошицькою регіональною палатою (SOPK), партнерами в Україні та Словацькій Республіці”, – розповів виданню Prozak.info головний організатор Днів України в Кошице голова організації Feman Едуард Бураш.

http://prozak.info/IEvrointegraciya/Slovac-ke-Koshice-vzhe-vp-yate-zaproshue-zakarpatciv-na-Dni-Ukrayini

Makhanets Alex

    Leave a Reply