RADIO7

#добреналаштоване

Сили спецоперацій показали свою роботу в «сірій зоні» у каскаді островів на Дніпрі

Сили спецоперацій показали свою роботу в «сірій зоні» у каскаді островів на Дніпрі

Командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України оприлюднило відзнятий взимку сюжет про роботу воїнів морського центру ССО в “сірій зоні” у каскаді островів між лівим і правим берегами Дніпра.

Як передає Укрінформ, командування ССО опублікувало відео у Фейсбуці.

“Херсонщина. Каскад островів між лівим і правим берегами Дніпра. Це – “сіра зона” з усіх сторін оточена водою. Вона стала місцем, де кілька місяців поспіль українське військо та російські окупанти вели “тиху війну” за перевагу на Дніпрі”, – йдеться в повідомленні.

Як зауважили в командуванні ССО, “противник намагався проводити розвідку, мінувати територію, облаштовував позиції, спостережні пости. У свою чергу наші воїни не давали ворогу закріпитися і почувати себе вільно”.

“Непідконтрольні ділянки річки і суходолу, десятки мін під ногами, малі групи в пошуку противника і дрони, що цілодобового висять над головами. В таких умовах перемагають розум і хитрість, зухвалість і характер. Саме так працюють воїни морського центру спеціальних операцій ССО України”, сказано в повідомленні.

Репортаж був знятий ще взимку, але з міркувань безпеки операції публікація його стала можливою лише зараз.

“Цей сюжет – погляд зсередини на роботу воїнів Сил спеціальних операцій: важку, ризиковану, часом відчайдушну, але таку необхідну для нашої спільної перемоги над російським ворогом”, – додали в командуванні.

Фото: Командування ССО

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.