RADIO7

#добреналаштоване

Швидкісну угорську автостраду М34 до кордону з Україною мають збудувати до 2025 року

Швидкісну угорську автостраду М34 до кордону з Україною мають збудувати до 2025 року

В Угорщині цього року розпочинають будівництво швидкісної автостради М34, яка має з’єднати прикордонне місто Загонь з мережею інших національних магістралей.

Нещодавно договір про планування будівництва автостради угорці змушені були дещо змінити, адже не з усіма органами місцевого самоврядування населених пунктів на шляху було досягнуто відповідних домовленостей.

Наразі планується, що М34 стане продовженням швидкісної траси М3, що вестиме до кордонів з Україною. Про це повідомив державний розробник інфрастурктури NIF Zrt, який опублікував результати тендерів.

Отже, проект буде виконуватися трьома фірмами: Unitef’83 Zrt., Roden Kft. та TURA-Terv Kft. Проект вже має техніко-економічне обґрунтування та екологічний дозвіл. Будівництво шосе буде здійснюватися за підтримки Європейського Союзу та Угорщини.

Зокрема трасу М3 буде продовжено до майбутнього КПП “Берегдароц-Дийда”, а M34 попрямує до КПП “Загонь-Чоп”.

Будівництво планують завершити до 2025 року і витратити 2500 мільярдів форинтів. Основна мета проекту – можливість дістатися до кожного району та до всіх національних магістралей.

Як зазначають розробники проекту, розвиток автострад має надати величезний стимул для розвитку місцевої економіки, промисловості, туризму та якості життя місцевого населення.

Mukachevo.net

Leave a Reply