RADIO7

#добреналаштоване

Штраф за неприбраний сніг наклали на ужгородських підприємців. Відбулося засідання адмінкомісії

Штраф за неприбраний сніг наклали на ужгородських підприємців. Відбулося засідання адмінкомісії

Згідно правил благоустрою у зимовий період підприємці та орендарі повинні самостійно прибирати сніг та лід і посипати прилеглу до своїх закладів чи офісів територію.

Максим БОРОВІКОВ, головний спеціаліст відділу благоустрою Ужгородської міської ради

Чи власними силами, чи на договірних умовах заключать договір з будь-якою підрядною організацією, яка буде готова здійснювати цей комплекс робіт. Контролюється відповідними органами. А саме муніципальною поліцією. Складаються приписи. Розглядаються на адмінкомісії.

Володимир разом з колегами розчищають тротуар від снігу та льоду декілька  разів на день. І так щороку у зимовий період.

Володимир, працівник

Ми командою прибираємо весь час. Потреба в цьому з’являється і приходиться прибирати. Мороз, холодно. Все замерзає, потім падаємо. Незручно.

Штраф за неприбрану територію складає від 350-ти гривень на звичайних працівників, від 850-ти гривень – на приватних підприємців та від 1700 – на посадових осіб.

24 протоколи про адміністративні правопорушення розглянули напередодні на засіданні адмінкомісії в Ужгородській міській раді.

Половина – 12 – протоколів складені за вивіски без погодження технічних паспортів, власники сплатять штрафи від 850 до 1700 гривень. Ще 4 протоколи – за самовільно встановлені рекламоносії, за це правопорушення рішенням адмінкомісії теж наклали штрафи від 340 до 1700 гривень.

Доведеться заплатити і тим, хто не прибирав прилеглу територію, один із 4 винуватців – ОСББ однієї з багатоповерхівок міста, за це штраф теж сягає 1700 гривень. Ще 5 протоколів, із розглянутих, складені працівниками Національної поліції, – за паління цигарок у громадських місцях.

Водночас мешканці Ужгорода та і не тільки вкрай не задоволені роботою працівників відповідних комунальних служб.

Прес служба Ужгородської міської ради, Uzh Inform

Leave a Reply