Через негоду – шторм у Чорному морі – ворогу довелося перевести кораблі-ракетоносії у пункти базування.
Про це повідомила очільниця пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону “Єдині новини”.
“Зараз погода на нашому боці: у морі штормовий період. Шторм змусив завести кораблі-ракетоносії у пункти базування. Великі десантні кораблі також не виходили на чергування”, – сказала вона.
За словами Гуменюк, сім таких кораблів базуються у Чорному морі і один – в Азовському.
“Спостерігаємо, що рухи в забезпеченні логістики для них припинилися через погоду. На бойовому чергуванні залишаються прикордонні кораблі, які патрулюють прибережну акваторію вздовж Криму, і судна забезпечення”, – додала вона.
Гуменюк також розповіла, що останнім часом у Чорному морі росіяни почуваються скуто і не можуть дозволити собі вільне маневрування, наприклад у північно-західній частині Чорного моря. Натомість вони використовують тактичну авіацію, щоб тиснути на українське цивільне судноплавство.
Фото з сайту Радіо Свобода