РАДІО 7

#добреналаштоване

Штаб Зеленського звинуватив команду Порошенка в публікації ролика, де шоумена збиває фура

Штаб Зеленського звинуватив команду Порошенка в публікації ролика, де шоумена збиває фура

Команда Володимира Зеленського звинуватила штаб президента Петра Порошенка в публікації відеоролика, у якому фура збиває шоумена на дорозі, і наполягає на посиленні охорони свого кандидата.

Штаб Зеленського посилається на відео, опубліковане  10 квітня, в Telegram-каналі Європейське майбутнє України – саме цей канал був зазначений у зверненні Порошенка 7 квітня, де він закликає виборців приєднатися до його команди.

Відео під назвою “У кожного своя дорога” змонтовано на основі агітаційного ролика самого Зеленського, оприлюдненого раніше 10 квітня. Після того, як вантажівка збиває шоумена, яки переходить дорогу, у кадрі з’являється натяк на наркотики – “доріжка” з білого порошку.

Крім того, в Telegram-каналі ролик було опубліковано з коментарем “Зе Енд”.

“Незрозуміло, Петро Олексійович насолоджується кадром, як фура збиває Володимира Зеленського, або, може, він отримує задоволення від білої доріжки, яка з’являється після, – прокоментували спірний ролик в штабі Зеленського. – Ясно одне: наша команда порекомендує Володимиру посилити охорону”.

https://youtu.be/kaefT3-vj60

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/shtab-zelenskogo-zvinuvativ-komandu-poroshenka-v-publikaciji-rolika-de-shoumena-zbivaye-fura-50015943.html

Діана

Leave a Reply