RADIO7

#добреналаштоване

Ще один мурал буде на огорожі ужгородського стадіону “Авангард”

Ще один мурал буде на огорожі ужгородського стадіону “Авангард”

Уже четвертий малюнок – патріотичний мурал на огорожі стадіону «Авангард» завершує ужгородська художниця Катерина Туз.
На ньому, поруч із дівчиною, яка символізує Україну, планує також розмістити частинку тексту з пісні, яку виконує NK (Настя Каменських) «Я – Україна». На інших секціях огорожі уже «живуть» пес Патрон, янгол-охоронець та Стефанія (за піснею Kalush Orchestra, яка перемогла цього року на Євробаченні). Ще один патріотичний мурал – дівчину із синичкою та текст із «Берестечка» Ліни Костенко – Катя намалювала на стіні будівлі на Собранецькій, 118.
Розповідає, що першу роботу на огорожі «Авангарду» – янгола-охоронця зробила за день, інші роботи займали переважно 2-3 дні, найдовше з цих малюнків, 4 дні, малювала Патрона. Якщо згодом ще матиме час на таке волонтерство, то хотіла б розмалювати й інші секції біля «Авангарду», їх ще 4, уже має уявлення, що саме б зобразила.
Поруч зі стадіоном – тематичний заклад «Маляр», його власники запропонували директору «Авангарду», депутату Ужгородської міської ради Віктору Качуру прикрасити огорожу, яка в аварійному стані, а оновлювати її наразі не можна, бо через війну такі капітальні видатки заборонені.
Паркан із творами Катерини Туз викликає захоплення ужгородців і тих, хто перебуває у місті, а янгол-охоронець став фотозоною, де можна «увічнити» себе з крилами добра.
Ще один патріотичний мурал Катя днями намалює на замовлення одного із закладів на Швабській.

Leave a Reply