RADIO7

#добреналаштоване

СБУ викрила посадовців Закарпатської митниці на зловживаннях

СБУ викрила посадовців Закарпатської митниці на зловживаннях

Співробітники Служби безпеки України викрили посадовців Закарпатської митниці Державної фіскальної служби на масштабних зловживаннях службовим становищем.
Оперативники спецслужби встановили, що митники налагодили механізм отримання неправомірної вигоди від представників комерційних структур, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. З метою ухилення від сплати суб’єктами господарювання експортного мита, посадові особи здійснювали митне оформлення товару під іншим кодом УКТ ЗЕД (Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності).
За попередніми оцінками, протиправна діяльність посадовців митниці завдала збитки державі в розмірі близько п’ятисот сорока тисяч гривень.
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.
Заходи з викриття зловмисників проводились спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

УСБУ в Закарпатській області

Leave a Reply