RADIO7

#добреналаштоване

СБУ викрила додаткові факти у справі заволодіння бюджетними коштами під час будівництва центру надання адмінпослуг на Закарпатті

СБУ викрила додаткові факти у справі заволодіння бюджетними коштами під час будівництва центру надання адмінпослуг на Закарпатті

У ході досудового слідства встановлено причетність до заволодіння бюджетними коштами інженера з технічного нагляду. Також змінено раніше повідомлену підозру директору комерційної структури.
Нагадаємо, минулого року Служба безпеки України викрила розкрадання понад 1 млн грн з державного бюджету під час будівництва центру надання адміністративних послуг однієї із сільрад Закарпаття. Місцева будівельна компанія перемогла у тендері на зведення об’єкту вартістю понад 4 мільйони гривень. Частину із цієї суми керівництво фірми привласнило через внесення до актів виконаних робіт завищених даних щодо їх обсягів і вартості.
Для завершення роботи не лише «на папері» наприкінці 2020 року підрядники уклали новий договір із сільською радою. Зловмисники мотивували це нібито необхідністю проведення додаткових робіт, що не були включені до початкового проєкту. Ділки знову протиправно завищили обсяги і вартість робіт, заволодівши у такий спосіб ще понад 200 тис. грн бюджетних коштів.
У межах кримінального провадження повідомлено про підозру директору комерційної структури та інженеру з технічного нагляду за ч. 5 ст. 27, ч. 3 і 5 ст. 191 (заволодіння та повторне заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів) Кримінального кодексу України. Обом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Заходи із викриття оборудки здійснювалися спільно зі слідчими ГУ НП у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
пресслужба УСБУ в Закарпатській області

Leave a Reply