RADIO7

#добреналаштоване

СБУ просить Зеленського зібрати РНБО через проведення телемосту з Росією

СБУ просить Зеленського зібрати РНБО через проведення телемосту з Росією

Тимчасово виконуючий обов’язки голови СБУ Іван Баканов ініціює перед президентом України, головою Ради національної безпеки і оборони невідкладне скликання позачергового засідання РНБО через проведення телемосту з РФ. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За його словами, СБУ направила до керівників медіахолдингу “Новини” (телеканали “112 Україна”, “NewsOne” та “ZIK”) повідомлення про відповідальність за проведення  спільних заходів з телеканалом “Росія” та іншими мовниками держави-агресора, які знаходяться під санкціями РНБО.

“Вважаю абсолютно неприйнятним організацію телеканалом NewsOne “телемосту” з головним пропагандистським каналом країни-агресора, який перебуває під санкціями”, – наголосив Баканов.

РНБО пропонується ввести санкції щодо юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами “112 Україна” і NewsOne та ввести їх в дію відповідним указом президента. Також Баканов звернувся до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, щоб вона попередила телеканали про можливість введення штрафних санкцій проти них.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/sbu-prosit-zelenskogo-sobrat-snbo-telemosta-1562576323.html

Leave a Reply