RADIO7

#добреналаштоване

Сальвіні проголосив новий консервативний альянс в Європі

Сальвіні проголосив новий консервативний альянс в Європі

Віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні під час візиту до Польщі заявив, що Варшава і Рим стануть локомотивом відродження європейських цінностей на континенті.

Під час візиту Сальвіні зустрівся з лідером правлячої партії Польщі Право і Справедливість Ярославом Качинським, а також з главою МВС Йоахимом Брудзинським.

Під час двосторонніх переговорів особлива увага приділялася питанням міграції та безпеки кордонів ЄС.

“Оскільки в Європі протягом багатьох років домінувала франко-німецька вісь, ми прагнемо до нового балансу, нової енергії … Польща та Італія стануть героями нової європейської весни, відродження справжніх європейських цінностей, де буде … більше безпеки”, – цитує Сальвіні Радіо Польща.

Сальвіні додав, що мова йде про співпрацю Польщі та Італії у будівництві нового континенту. На його думку, Європа повинна повернутися до своєї ідентичності, до свого коріння.

За словами італійського політика, разом з Варшавою буде створено спільний план дій, який “наповнить Європу новою кров’ю, новою силою, енергією”.

Консервативні уряди Італії та Польщі послідовно відмовляються приймати мігрантів з країн Африки та Азії, які прагнуть потрапити в ЄС, також ці уряди відомі своїм євроскептицизмом. Схожу позицію сповідують у Чехії, Словаччині та Угорщині.

У 2018 році прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан проголосив кінець в країні ери ліберальної демократії.

“Ми замінили потопаючу ліберальну демократію християнською демократією XXI століття, яка гарантує свободу і безпеку людей”, – заявив Орбан.

За словами прем’єра Угорщини, християнська демократія підтримує традиційну сім’ю чоловіка і жінки, бореться з антисемітизмом і дає шанс на зростання. Головним завданням свого уряду Орбан назвав збереження безпеки країни і її християнської культури.

Джерело: https://nv.ua/ukr

Leave a Reply