RADIO7

#добреналаштоване

Рятувальники розповіли, як знайшли зниклого на Закарпатті туриста з Києва

Рятувальники розповіли, як знайшли зниклого на Закарпатті туриста з Києва

Близько опівночі до Свалявської районної лікарні  доправили знайденого лижника. Стан був тяжкий, його одразу доправили до реанімації. Хоч в Ігоря обморожені кінцівки, загрози для життя немає.

«Доставлений він у порушеному стані із загальним переохолодженням, відмороженням пальців нижніх кінцівок середньої степені важкості. Пацієнт у свідомості, адекватний, реагує на звернену мову, відповідає на всі питання», – каже заступник головного лікаря Свалявської ЦРЛ.

Він вийшов на зв’язок саме у той момент, коли над горою Гемба вдруге за день пролітав гелікоптер рятувальників. Він почув звук гвинтокрила, зміг відігріти телефон і зателефонувати на 101.

Ігор справді мав при собі запальничку, яка фактично його врятувала. Він розпалив вогнище і міг грітися.

Першими туриста знайшли двоє місцевих жителів – брати Гаджеги, вони йшли до хатини на лижах. На всюдиході їхало двоє лісників Березниківського лісництва.  Журналістам ТСН вдалося з одним з них поспілкуватися, лісник каже, що  завдяки тому, що Ігор підготовлений спорсмен, зміг протриматися більше чотирьох діб. Коли його знайшли він сидів у хатині, зміг подати руку, сам вийшов і пересів в машину, і розповів про свої пригоди.

У Свалявській лікарня врятований лижник перебував ніч. Нещодавно киянина доправили до ужгородської обласної лікарні, тепер ним опікуються лікарі опікового центру.

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/znaydeniy-lizhnik-perekonaniy-scho-sche-odniyeyi-nochi-vin-vzhe-b-ne-perezhiv-1278819.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply