Рятувальники провели  відпрацювання одразу у п’яти районах краю

На Закарпатті продовжуються комплексні пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів, адже ці  просвітницько-профілактичні заходи вже давно зарекомендували себе як ефективний  та дієвий спосіб боротьби з пожежами та їх жахливими наслідками.  22 серпня, профілактичні заходи відбулись у населених пунктах Тячівського, Перечинського, Воловецького, Свалявського та Виноградівського  районів Закарпатської області.

Тячівські вогнеборці спілкувалися із населенням смт Дубове, приділяючи особливу увагу самотнім пенсіонерам та особам з групи ризику. Враховуючи літній період часу, особливо наголошувалося на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, де порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

У ході пожежно-профілактичного відпрацювання сіл Тур’я Поляна та Тур’я Бистра Перечинського району рятувальники не тільки завітали у понад 100 дворогосподарств, де розповіли громадянам про основні правила пожежної безпеки, а й відвідали найменших  мешканців населених пунктів – вихованців ДНЗ та місцевої школи. Дітлахам, відповідно до їхньої вікової категорії бійці ДСНС розповіли про правила пожежної безпеки у літній період та нагадали про небезпеку пустощів із вогнем. У заході також взяли участь й поліцейські, які розповідали про заходи власної безпеки.

Аналогічні профілактичні бесіди з населенням рятувальники провели й на території сіл Дусино, Підполоззя та Пушкіно Свалявського, Воловецького та Виноградівського районів. Тут, окрім бесід з населенням та представниками влади, фахівці Служби порятунку відвідали заклади із масовим перебуванням людей. Працівникам установ соціальної, культурної та медичної сфер, а також закладів харчування та обслуговування населення було роз’яснено основні вимоги пожежної безпеки на робочому місці та проведено  інструктажі, щодо дій під час виникнення пожеж чи інших пригод.

Відпрацювання закарпатських населених пунктів триватимуть і надалі. Адже як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають надзвичайно позитивний результат, оскільки після візиту фахівців селяни набагато частіше задумуються над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації рятувальників у повсякденне життя.

У ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *