Сьогодні, 22 січня, відбулись урочисті заходи до Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України. Розпочалось дійство на площі Народній в Ужгороді. Під музичний супровід заслуженого академічного Закарпатського народного хору керівництво області та міста, а також керівники правоохоронних та силових структур, представники дипломатичних відомств, військовослужовці, духовенство та містяни урочисто поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Управління ДСНС України Закарпатській області представляв керівник оперативно-рятувальної служби Роман Гудак. Далі урочиста хода пронесла 100-метровий синьо-жовтий стяг від набережної Незалежності, де відбулось покладання квітів до пам’ятника Герою України Августину Волошину, до пішохідного моста – тим самим поєднавши береги Ужа прапором України в знак соборності та єдності Сходу та Заходу України.
У ДСНС України у Закарпатській області
Leave a Reply