Вже традиційно у другу неділю лютого розпочались ігри зимової першості району з футболу. За територіальним принципом всіх учасників розбито на дві підгрупи. Перша група с. В.Раковець ( резерв стадіон с.Приборжавське), друга група – м. Іршава, футбольне поле ДЮСШ (резерв стадіон с. Ільниця). Цьогоріч вперше за останні десять років приймає участь чинний чемпіон району «Дружба» Дубрівка.
За результатами п’яти турів буде сформовано півфінальні ігри ( по дві кращі команди з кожної групи), які між собою визначать фіналістів першості. Переможець групи «А» зіграє проти другої команди групи «Б», а відповідно переможець групи «Б» побореться з командою, яка посіла другу сходинку у групі «А».
Фінальний поєдинок заплановано на центральному стадіоні м. Іршава (резерв с. Ільниця).
Отже результати першого туру:
«ШОР» Іршава-ФК «Сільце» – 2:2
ФК «В.Ком`яти – «Дружба» Дубрівка – 1:1
«Брунцвік» Білки – ФК «Бронька» – 1:0
ФК «Боржавське» – «Боржава» Довге – 2:1
«Виноградар» В.Раковець – «Будівельник» Приборжавське – 1:0.ОЛУ
http://www.irda.gov.ua/novyna/rozpochalys-igry-zymovoyi-pershosti-rayonu-z-futbolu
Leave a Reply