RADIO7

#добреналаштоване

Розгром Динамо, виліт Ворскли з Кубка, втрата Шахтаря. Головні новини за 2 грудня

Динамо не змогло здивувати в Турині

З турнірної точки зору цей матч не грав особливої ролі – в будь-якому випадку доля третього місця буде вирішуватись в очному протистоянні “Динамо” та “Ференцвароша”. Тим не менше від своєї команди завжди очікують кращого. Біло-сині цього разу порадувати вболівальників не зуміли. “Ювентус” переміг впевнено та безапеляційно. Ще в першому таймі рахунок відкрив К’єза, після перерви Роналду подвоїв перевагу, а крапку поставив Мората. В паралельному матчі “Барселона” аналогічним чином переграла “Ференцварош”, голами відзначались Грізманн, Брайтвейт та Дембеле.

Про інші результати Ліги Чемпіонів

Олів’є Жиру в матчі проти “Севільї” забив чотири голи. “Челсі” переміг 4:0 і гарантував собі вихід з групи з першого місця. Третім у цьому квартеті в будь-якому випадку буде “Краснодар”, який переміг “Ренн”. “Боруссія” гарантувала собі місце в плей-офф, зігравши внічию з “Лаціою”. Римлянам доведеться посперечатись за одне з двох перших місць з “Брюгге”, який вчора розгромив “Зеніт” з рахунком 3:0. Нарешті в групі Н ПСЖ зробив рішучий крок в напрямку 1/8, обіграви МЮ на його полі – 1:3 (Неймар відзначився дублем). В цьому квартеті у трьох команд по дев’ять очок, в останньому турі МЮ зіграє з “Лейпцигом”, а ПСЖ прийме “Башакшехір”.

Ворскла сенсаційно вилетіла з Кубка

Однією з найцікавіших пар в 1/8 фіналу Кубка України була пара “Агробізнес” – “Ворскла”. Команда з Волочиська виграла сім останніх матчів, завдяки чому захопила лідерство в Першій лізі. Полтавці в УПЛ досі треті. Через можливі проблеми з якістю газону “Агробізнес” погодився грати на полі фаворита, однак це йому не завадило здобути сенсаційну перемогу. Єдиний гол у грі забив Руслан Черненко. Варто нагадати, що в минулому сезоні “Ворскла” дійшла до фіналу Кубка.

В чвертьфіналі буде ще один представник Першої ліги

“Маріуполь” вийшов на гру проти “Вереса” цілком у бойовому складі, але рівненців це не злякало. Вони дали бій представнику УПЛ і зрештою перемогли 1:0! Єдиний гол на рахунку Гегедоша. “Олександрія” розгромила “Минай” 3:0 (Вантух, Бондаренко, Довгий), “Дніпро-1” розібрався з “ВПК-Агро” – 0:5 (Сафронов, Назаренко – 2, Довбик, Когут), а “Колос” був сильнішим за вінницьку “Ниву” – 0:4 (Оріховський – 2, Костишин, Коваль). Ще один матч цього етапу – між “Зорею” та “Десною” – буде зіграно 16-го грудня.

Шахтар втратив форварда на вирішальний матч ЛЧ

У матчі проти “Реалу” Жуніор Мораєс був замінений в середині першого тайму через травму стегна. Обстеження показало велику гематому у форварда, тож найближчим часом він проходитиме реабілітацію. До кінця року Мораєс вже не зіграє. Додамо, що “Шахтарю” ще потрібно зіграти два матчі з УПЛ та поєдинок шостого туру Ліги Чемпіонів проти “Інтера”, в якому буде вирішуватись путівку у єврокубкову весну.