RADIO7

#добреналаштоване

Розбудова «Алея різьби» на Рахівщині продовжується. Оголошено нову «Битву різьбярів»

Розбудова «Алея різьби» на Рахівщині продовжується. Оголошено нову «Битву різьбярів»

У четвер, 21 червня, у смт Великий Бичків Рахівського району було офіційно презентовано інформаційне панно та візитну статую туристичної родзинки Рахівщини «Алеї різьби». За задумом організаторів вони прикрашатимуть вхід до локації і одночасно будуть інформувати та привертати увагу туристів до Алеї різьби. Фігуру в формі руки, яка тримає кулю з тематичним написом було виготовлено під час фінальних змагань «Битва різьбярів» у 2017 році майстром зі Львова Романом Дацко.

У заході взяли участь голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба, депутати Рахівської районної ради Юрій Сас, Микола Божук, Лілія Ільчук, голова Великобичківської селищної ради Йосип Божук, місцеві різьбярі – учасники «Битви різьбярів» та інші. Після урочистого перерізання стрічки усі присутні відвідали Алею різьби та оглянули стан фігур, які, до слова, були належним чином оброблені та покриті спеціальними засобами.

Також організатори минулорічної «Битви різьбярів», в рамках проведення якої й було створено дану алею, оголосили про проведення змагань уже цього року! Свято під назвою «Велика битва різьбярів» відбуватиметься з 30 липня до 4 серпня 2018 року. У рамках проведення заходу роботи щодо розбудови Алеї різьби будуть продовжені.

Джерело: http://zak-kor.net/

Leave a Reply