RADIO7

#добреналаштоване

Росія повинна заплатити за анексію Криму і отруєння Скрипалів, – Міноборони Британії

Росія повинна заплатити за анексію Криму і отруєння Скрипалів, – Міноборони Британії

Британський міністр оборони Гевін Вільямсон, сьогодні у своїй промові в Лондоні має намір заявити, що Росія повинна заплатити за анексію Криму і отруєння Скрипалів і закличе союзників бути готовими “застосувати силу”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Згідно з витягами з промови міністра, які є в агентства, Вільямсон заявить, що після Brexit Велика Британія та її союзники повинні бути готові застосовувати “сувору силу” для захисту своїх інтересів перед супротивниками в особі Росії та Китаю. “Межі між миром і війною стають розмитими”, – йдеться в тексті промови.

Основними точками напруженості у відносинах з Росією Вільямсон вважає анексію Криму, втручання РФ в останні президентські вибори в США і отруєння нервово-паралітичним речовиною колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері.

“За такі дії Росія повинна заплатити”, – має намір заявити глава Міноборони.

Він також попередить, що вартість невтручання в ситуацію західних країн часто буває “неприпустимо високою” і Захід не може ігнорувати тих, хто потребує його допомоги.

“Стратегія, яка полягає в тому, щоб говорити, замість того щоб діяти, може привести нас до того, що нашу націю будуть сприймати як “паперового тигра”, – також йдеться у промові.

https://www.rbc.ua/ukr/news/rossiya-dolzhna-zaplatit-anneksiyu-kryma-1549854869.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply