RADIO7

#добреналаштоване

Росія планує розраховувати розмір компенсації за постачання забрудненої нафти до Європи для кожної компанії окремо

Росія планує розраховувати розмір компенсації за постачання забрудненої нафти до Європи для кожної компанії окремо

Розмір компенсації за постачання Росією забрудненої хлорорганічними сполуками нафти будуть розраховувати для кожної компанії окремо, через те, що «кожна компанія має власні шляхи постачання нафти».

Про це повідомив заступник міністра енергетики Росії Павло Сорокін в інтерв’ю Reuters.

Зазначається, що забруднена нафта, яка потрапила до нафтопереробних заводів у Білорусі та Німеччини, спричинила поломки обладнання НПЗ. Крім цього, після виявлення хлорорганічних домішок у російській нафті її постачання трубопроводом «Дружба» тимчасово призупинилось, що так само завдало збитків.

Французька нафтова компанія Total та російський «Лукойл» вже повідомили, що вимагатимуть від російського уряду компенсації у розмірі 15 доларів за кожен барель «зіпсованої» нафти, яку вони закачали з трубопроводу «Дружба». Загальний обсяг забрудненої нафта складає близько 22 мільйонів барелів (тобто розмір компенсації має складати близько 330 мільйонів доларів).

Нагадаємо:

Джерело:https://hromadske.ua/posts/rosiya-planuye-rozrahovuvati-rozmir-kompensaciyi-za-postachannya-zabrudnenoyi-nafti-do-yevropi-dlya-kozhnoyi-kompaniyi-okremo

Makhanets Alex

    Leave a Reply