RADIO7

#добреналаштоване

Російські ДРГ найактивніші на Сумщині – прикордонники

Російські ДРГ найактивніші на Сумщині – прикордонники

Найбільша активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп спостерігається у Сумській області.

Про це повідомив у інтерв’ю Укрінформу помічник голови Державної прикордонної служби України – прессекретар відомства Андрій Демченко.

“У прикордонні області постійно заходять ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Так, з початку 2023 року почали заходити ворожі ДРГ на Чернігівщину, потім їх кількість збільшилась по Сумській області. На кінець минулого року значна активність спостерігалась і на Харківщині. На даний момент найбільша активність на Сумщині”, – сказав він.

Речник повідомив, що кілька днів тому прикордоннини зафіксували спробу заходу ворожої ДРГ у кількості понад 10 осіб. Вони намагались замінувати прикордонні шляхи. Групу викрили, зав’язався стрілецький бій. Під тиском ворог відійшов за лінію кордону. З української сторони у цьому бою ніхто не загинув.

Щодо можливого наступу ворога Демченко зауважив, що на даний момент у російських військ недостатньо сил, щоб здійснити повномасштабне вторгнення, яке б дало змогу досягнути якоїсь стратегічної цілі. “Може бути відволікаючий маневр, щоб ми біля кордону тримали необхідну кількість сил і не перекидали наші сили на лінію фронту, де ведуться повномаштабні бойові дії”, – зауважив він.

Демченко додав, що не кожного дня фіксуються спроби заходу ворожих ДРГ. “Вони не ходять за графіком. Але певна періодичність фіксується. Це може бути один-два рази на тиждень”, – сказав він.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.