RADIO7

#добреналаштоване

Російська Православна Церква продовжить існувати в Україні

Російська Православна Церква продовжить існувати в Україні

Предстоятель нової незалежної Православної церкви України митрополит Епіфаній наголосив, що в Україні буде в подальшому існувати Російська Православна Церква і буде багато бажаючих залишатись там. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю Deutsche Welle з митрополитом.

Епіфаній зазначив, що всі віряни в Україні повинні добровільно обирати свій релігійний центр.

“Ми розуміємо, що в Україні буде в подальшому існувати Російська Православна Церква і буде багато бажаючих залишатись там, але ми проти цього нічого не маємо… Архієрей з єпархією чи священник з громадою повинні визначитися. Якщо вони на загальних зборах вирішують, що хочуть добровільно долучитися до новоствореної ПЦУ, відповідно звертаються до нас, і ми приймаємо їх вже у нашу структуру єдиної ПЦУ”, – сказав Епіфаній.

Він також додав, що після Об’єднавчого собору двері ПЦУ відкриті для всіх православних України.

“Ми запрошуємо всіх представників, які зараз знаходяться в лоні Російської Православної Церкви, щоб вони приєдналися до незалежної ПЦУ. Якщо говорити про певну стратегію, то вона повинна будуватися на євангельських засадах любові, миру, порозуміння, братської взаємоповаги”, – сказав митрополит.

Предстоятель нової незалежної Православної церкви України митрополит Епіфаній планує запросити партіарха Варфоломія до України після надання томосу. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’юDeutsche Welle з митрополитом.

Епіфаній зазначив, що Врфоломій раніше висловлював бажання ще раз відвідати Україну.

Зазначимо, після проведення Об’єднавчого собору парафії Московського патріархату поступово оголошують про перехід до ПЦУ.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr

Leave a Reply