RADIO7

#добреналаштоване

Рекордну суму – 2 мільярди 695 мільйонів гривень виділили для розбудови пунктів пропуску на Закарпатті

Рекордну суму – 2 мільярди 695 мільйонів гривень виділили для розбудови пунктів пропуску на Закарпатті

План заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021–2023 рр затвердили на засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики, у якому взяв участь голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Розбудова пунктів пропуску – один із пріоритетів держави та Закарпатської ОДА.

Мета розбудови КПП – розвиток транскордонного та міждержавного співробітництва, сприяння торгівлі, що означає збільшення бюджетних надходжень.

Уперше за роки незалежності України Закарпаття отримає рекордну суму на розвиток прикордонної інфраструктури – 2 мільярди 695 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені, щоб розбудувати 9 пунктів пропуску.

«Програма розвитку і розбудови прикордонної інфраструктури – просто життєво необхідна для Закарпаття! Ми довго чекали на цей проєкт, і сьогодні, нарешті, отримали чудовий позитивний результат», –  прокоментував затвердження плану голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Протягом 2021–2023 рр. в Україні планують розбудувати 35 пунктів пропуску, 9 із них – на території Закарпатської області, тобто майже 25% від загальної кількості. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, на реалізацію цього амбітного проєкту в Україні загалом плануюють виділити майже 10 млрд грн. За ці гроші: реконструюють, модернізують, технічно переоснастять 25 КПП; 5 – побудують на місці уже існуючих застарілих; 5 – зовсім нових.

Leave a Reply