РАДІО 7

#добреналаштоване

Реконструкцію дерев’яних храмів Закарпаття ймовірно проводитимуть за кошти програми «Велике будівництво»

Реконструкцію дерев’яних храмів Закарпаття ймовірно проводитимуть за кошти програми «Велике будівництво»

Як повідомляє Закарпатська ОДА, сьогодні представлено чергове відео із серії про дерев’яні церкви Закарпаття.  Відеоролик розповідає про старовинний Ясінянський Храм Вознесіння Господнього, який включений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Зокрема, голова ОДА Олексій Петров відзначив, що реконструкція ряду закарпатських старовинних храмів пропонується для включення у програму «Велике будівництво» в культурі на наступний рік. Тому попросив поширювати  інформацію про духовні перлини краю.

“Сьогодні хочемо продемонструвати вам чергове відео із серії про дерев’яні церкви Закарпаття. Рахівський район, село Ясіня, Храм Вознесіння Господнього, який включений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО

Я уже розповідав, що реконструкція ряду закарпатських старовинних храмів пропонується для включення у програму «Велике будівництво» в культурі на наступний рік. Цей проект повинен пройти конкурсну комісію, тому я прошу вашої підтримки у поширенні цих відео, аби у всіх куточках України дізналися про духовне багатство нашого краю!”, – відзначив Олексій Петров.

Leave a Reply