RADIO7

#добреналаштоване

Реформа в дії. Яка доля чекає на школу-інтернат на Іршавщині?

Реформа в дії. Яка доля чекає на школу-інтернат на Іршавщині?

У селі Ільниця, що на Іршавщині 80 вихованців живуть і навчаються у Ільницькій школі-інтернат І-ІІІ ступенів. Майже 60 років заклад слугує другою домівкою для дітей, сімей які опинилися у складних життєвих обставинах.

Вихованці школи-інтернату можуть опинитися на вулиці, а працівники закладу залишитися без роботи. Це реформа системи освіти у дії. Тетяна Олексій – директор Ільницької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів розповіла:

Куди тільки не звертався колектив школи-інтернату, і до департаменту освіти, і до чиновників, аби допомогли знайти можливість забезпечити цілодобове виховання дітей Іршавщини із сімей які опинилися у складних життєвих обставинах. Уже з 2018 року школи-інтернати зобовязані змінити тип закладу.

Наразі доля Ільницької школи-інтернат та ще 3 таких шкіл, як і загалом 13 інтернатів на Закарпатті залишається не вирішеною, а подальше життя вихованців залежить від рішення можновладців. Сподіваємося, що при прийнятті рішень можновладці на перше місце ставитимуть інтереси дітей.

Джерело: М-Студіо

Leave a Reply