Сьогодні, 22 серпня на позачерговій сесії Рахівської районної ради розглянули всього 3 питання порядку денного.
Присутні 24 депутати прийняли перерозподіл районного бюджету у зв’язку необхідністю виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха, яке спіткало місто Рахів 17 серпня тоді були підтопленими близько 200 дворогосподарств. Зміни до бюджету визначили у суму близько 3 млн 700 тисяч, 300 тисяч з яких визначили на ліквідацію стихійних наслідків у районному центрі.
Leave a Reply