RADIO7

#добреналаштоване

Qualcomm анонсувала флагманську платформу Snapdragon 888

Qualcomm анонсувала флагманську платформу Snapdragon 888

В рамках першого дня щорічної конференції Tech Summit Digital компанія Qualcommанонсувала нову флагманську мобільну платформу, яка отримала несподівану назву Snapdragon 888. Крім того, на заході відбулися і інші раптові анонси.

Поки що Qualcomm не розкриває детальні технічні характеристики Snapdragon 888, обмежившись ключовими особливостями нового чіпсета. Компанія зосередилася в першу чергу на мережах п’ятого покоління, технологіях штучного інтелекту і мобільному геймінгу.

Пристрої на базі Snapdragon 888 отримають третє покоління модемної радіосистеми Snapdragon X60 5G Modem-RF System, виконаної за 5-нм техпроцесу. Вона підтримує агрегацію частот за всіма ключовими діапазонами 5G і їх комбінацій, включаючи mmWave і sub-6, забезпечуючи глобальну сумісність з мережами п’ятого покоління. Новий модем підтримує швидкість завантаження до 7,5 Гбіт/с і вивантаження до 3 Гбіт/ с.

Snapdragon 888

До складу Snapdragon 888 входить повністю перероблений процесор Qualcomm Hexagon з підтримкою движка AI Engine третього покоління, що в порівнянні з минулими рішеннями компанії забезпечує кардинальний стрибок в плані продуктивності і енергоефективності при розв’язанні задач штучного інтелекту.

Разом з новою мобільною платформою Qualcomm представляє третє покоління фірмової технології Snapdragon Elite Gaming, забезпечуючи збільшення продуктивності графічних процесорів Adreno. Крім того, компанія запевняє, що Snapdragon 888 перетворює смартфони на професійні камери. Новий процесор обробки зображень Spectra ISP здатний знімати фото і відео зі швидкістю 2,7 гігапікселя в секунду або приблизно 120 фотографій з роздільною здатністю 12 Мп на секунду, що до 35% швидше, ніж у попереднього покоління.

Одним з перших пристроїв на базі Snapdragon 888 став новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11. Qualcomm Snapdragon 888 також з’явиться на пристроях ASUS, Black Shark, Lenovo, LG, Meizu, Motorola, Nubia, realme, OnePlus, OPPO, Sharp, vivo, Xiaomi і ZTE.

Джерело.

Leave a Reply