RADIO7

#добреналаштоване

Путін назвав умови для діалогу з Зеленським

Путін назвав умови для діалогу з Зеленським

Президент Росії Володимир Путін назвав умови “конструктивних переговорів” з президентом України Володимиром Зеленським. Про це сказав Путін в інтерв’ю Corriere della Sera, передає РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.

Одна з умов – “Зеленський повинен виконати свої передвиборні обіцянки”.

“Діалог можливий, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборчі обіцянки, включаючи встановлення прямих контактів з власними співвітчизниками на Донбасі, переставши називати їх сепаратистами”, – заявив Путін.

Нагадаємо, кілька днів тому прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив про можливості зустрічі Путіна з президентом України Володимиром Зеленським. Путін не відкидає контактів апріорі, проте “спочатку йому треба зрозуміти політику і стратегічну лінію Зеленського”. При цьому, за словами Пєскова, Росію цікавлять конкретні домовленості, які будуть досягнуті.

Раніше секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що зустріч президентів України і Росії, Володимира Зеленського і Володимира Путіна, можлива. За його словами, їх зустріч може бути недоцільна через більшого досвіду таких зустрічей у Путіна.

Раніше Зеленський звернувся до президента Росії Володимиру Путіну через українських моряків.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/britanskih-virginskih-ostrovah-nazvali-uslovie-1562207077.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply