RADIO7

#добреналаштоване

ПЦУ зробила заяву через загострення ситуації біля кордонів України

ПЦУ зробила заяву через загострення ситуації біля кордонів України

Православна церква України зробила заяву на тлі стягування російських військ до кордонів України. Перша і очевидна мета такого скупчення – залякування Кремлем українського суспільства, тиск на державу і на союзників України у вільному світі з метою досягнення власних інтересів.

У церкві закликали Росію зупинитись, “доки ще не прийшло остаточне покарання за невинно пролиту кров”.

Застерігаємо також військовослужбовців Росії, усіх офіційних і таємних найманців Кремля – не беріть участь у злочинах ваших начальників. Зверніть увагу на слова Писання: “Не обманюйтесь: Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, те й пожне” (Гал. 6: 7). А хто сіє вітер, той пожне бурю (див. Ос. 8: 7)”, – йдеться в заяві.

У ПЦУ закликали українців продовжити молитву про справедливий мир для України. А також в Православній церкві України подякували союзникам країни за підтримку.

“Дорогі брати і сестри! Молімося в дні випробувань і просімо у Господа за богослужіннями у храмах та у домашній молитві захисту для України… Закликаємо на всіх, хто оберігає мир і бореться проти зла, на Україну і український народ Боже благословення!”, – йдеться в заяві.

Джерело.

Leave a Reply