RADIO7

#добреналаштоване

Псевдоіспанця»затримали у Чопі прикордонники

Псевдоіспанця»затримали у Чопі прикордонники

Учора вдень прикордонники Чопського загону попередили спробу незаконного перетину кордону особою, що намагалася виїхати до Словаччини за чужим паспортним документом.

Під час перевірки документів пасажирів потягу «Київ – Кошице» прикордонний наряд залізничного пункту пропуску «Чоп (Страж)» виявивіноземцянегроїдної раси, документ якого викликав сумніви у його дійсності. На контроль чоловікпред’явив закордонний паспорт громадянина Іспанії. У ході поглибленої перевірки прикордонники встановили, що наданий документне належить пред’явнику. Втім,  подорожувальник наполегливо стверджував, що він іспанець та вигадував різні історії в залежності від перебігу подій.

З метою встановлення особи та припинення правопорушення затриманого доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після з’ясування усіх обставин його буде притягнуто до відповідальності за ч.1 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».Також прикордонники направили до Національноїполіціїповідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявленняознаккримінального правопорушення, передбаченогостаттею 357ККУкраїни «Викрадення, привласнення, вимаганнядокументів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайствачизловживанняслужбовим становищем абоїхпошкодження».

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Makhanets Alex

    Leave a Reply