RADIO7

#добреналаштоване

Провал Шахтаря, відрив Динамо, страшна Барселона. Головні новини за 21 березня

Динамо збільшує відрив від Шахтаря

В рамках 19-го туру кияни приймали львівський “Рух”. В першому таймі Карлос Де Пена не реалізував пенальті, але після перерви Олександр Караваєв, який вийшов на заміну, такий відкрив рахунок. Він же оформив розгром, а між двома його голами стався результативний удар Сідклея. Таким чином “Динамо” відірвалось від “Шахтаря” вже на сім очок.

Гірники програли Львову

Команда Луїша Каштру, очевидно, розраховувала реабілітуватись за поразку від “Роми”, але не так сталось як гадалось. Слабка гра в захисті призвела до того, що “Шахтар” тричі опинявся в ролі команди, що наздоганяє. Манор Соломон двічі вирівнював становище після голів Альваро та Нича, але коли втретє “Львів” вивів вперед Шина, який реалізував пенальті, старань ізраїльтянина не вистачило (в компенсований час йому не пощастило). 3:2 на користь “Львова”, який в турнірній таблиці обійшов “Рух” та “Минай”.

Зоря не скористалась осічками конкурентів

Завершував тур матч у Ковалівців між місцевим “Колосом” та луганською “Зорею”. В цьому поєдинку все вирішив єдиний гол, забитий Володимиром Лисенком ще в першому таймі. Як наслідок, команда Скрипника не змогла відірватись від “Десни” та “Ворскли”, а також скоротити відставання від “Шахтаря”. Натомість “Колос” хоч і посідає лише шосту сходинку, але від третього місця його віддаляє лише одна перемога. Ще в одному матчі дня “Інгулець” виграв дербі у “Олександрії” завдяки голу Січінави. Петровці вже дев’яті.

Маліновський відзначився голом

“Аталанта” грала на виїзді з “Вероною”. Руслан вийшов в основі і став ключовим гравцем в матчі. Спочатку Маліновський реалізував пенальті, потім асистував Дувану Сапаті. “Аталанта” перемогла 2:0 і закріпилась на четвертому місці. Зауважимо, що на 87-й хвилині на заміну вийшов Віктор Коваленко, який таким чином дебютував в Серії А.

Ювентус та Рома програють, Мілан здобуває важку перемогу

Стара Синьйора на власному полі поступилась скромному “Беневенто”, єдиний гол забив аргентинець Адольфо Гайч. Найкращий матч туру в Італії зіграли “Фіорентина” та “Мілан”. Златан відкрив рахунок, фіалки відігрались та ще й вийшли вперед завдяки точному удару Рібері. Але россонері не тільки вирівняли становище (Діас), але й забили переможний гол (Чалханоглу). Тож “Мілан” відірвався від “Ювентуса” на чотири очки. А ось “Рома” після візиту до Києва поступилась “Наполі” 0:2 (дубль Мертенса) і впала на шосту сходинку.

Барселона громить суперника

Команда Рональда Кумана в неділю в 28-му турі Ла ліги грала на виїзді з “Реалом Сос’єдад”, який веде боротьбу за місце в єврокубках. І знищила суперника, забивши тому шість м’ячів. Дублі на рахунку Деста та Мессі, по голу додали Грізманн та Дембеле. Сан-себастьянці одного разу засмутили тер Штегена. Відставання “Барселони” від “Атлетико” залишилось на рівні чотирьох очок – матрацники мінімально обіграли “Алавес”. Єдиний гол забив Луїс Суарес, для уругвайця це 500-й гол в його кар’єрі.

Тоттенгем обійшов Ліверпуль, Вест Гем втратив шанс

В АПЛ було зіграно два матчі. “Вест Гем” забив три швидкі м’ячі у ворота “Арсеналу”, але не втримав перевагу, двічі забиваючи у свої ворота. В підсумку – нічия 3:3. А ось “Тоттенгем” після ганьби у грі з “Динамо” загреб обіграв “Астон Віллу” 0:2. Це допомогло шпорам обійти в турнірній таблиці “Ліверпуль”, команда Моуріньо – шоста, відставання від “Вест Гему” лише один бал. Також було зіграно два матчі чвертьфіналу Кубка Англії. “Лестер” здолав “Манчестер Юнайтед” 3:1, а “Челсі” обіграв “Шеффілд” 2:0.

ПСЖ повернув собі лідерство

Можливо, 30-й тур у Франції став ключовим. “Лілль” на своєму полі програв скромному “Німу” 1:2, а “Ліон” зустрічався з ПСЖ і поступився 2:4. Звісно, традиційно запалював Кіліан Мбаппе, у нього дубль, також відзначились Даніло та Ді Марія. Нині у ПСЖ та Лілля по 63 очки, але парижани попереду завдяки додатковим показникам. “Ліон” відстає на три бали, “Монако” на чотири.