RADIO7

#добреналаштоване

Протягом вихідних на Закарпатті шукали заблукалих туристів

Протягом вихідних на Закарпатті шукали заблукалих туристів

Впродовж вихідних рятувальники гірської пошуково-рятувальної частини тричі залучалися до проведення пошуково-рятувальних робіт у Рахівському районі. Загальна кількість врятованих – 16 чоловік.

Так, перше повідомлення про загублення людини у горах до оперативно-рятувальної служби надійшло о 18:50 16 лютого. За інформацією, під час катання на лижах в районі полонини Вурда втратив орієнтир та заблукав мешканець м. Костопіль Рівненської області, 1990 року народження. Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено рятувальників Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення у складі чотирьох рятувальників та одного спецавтомобіля. О 20:30 заблукалого лижника було знайдено та супроводжено до гірськолижного курорту Драгобрат. Медичної допомоги чоловік не потребував.

Вже у неділю, 18 лютого, рятувальникам знову довелось виїжджати на пошукові операції в район полонини Драгобрат та г. Говерла.

Ввечері, о 17:10 та о 17:45, надійшли повідомлення про загублення п’ятьох відпочивальників в районі Драгобрату. Для їх пошуків, до місця було направлено шестеро рятувальників Рахівського гірського пошуково-рятувального відділення та 5 добровольців, що працюють на гірськолижних базах. О 20:00, окрім вказаних громадян, рятувальники відшукали ще вісьмох чоловік, котрі також втратили орієнтири і заблукали.

У свою чергу Лазещинські рятувальники, починаючи з 16:30 18 лютого проводили пошуково-рятувальні роботи в районі г. Говерла. Там, під час проходження туристичним маршрутом, втратили орієнтир двоє мешканців Київської області. Загублених вдалося відшукати о 06:00 19 лютого. На даний час рятувальники супроводжують відпочивальників до найближчого населеного пункту у Рахівському районі.

Leave a Reply