RADIO7

#добреналаштоване

Протести «жовтих жилетів» у Парижі: близько 80 магазинів і офісів розграбовані, поліція затримала 200 людей

Протести «жовтих жилетів» у Парижі: близько 80 магазинів і офісів розграбовані, поліція затримала 200 людей

Під час протестів «жовтих жилетів» та анархістів на Єлисейських полях в Парижі 16 березня розграбували близько 80 магазинів і офісів.

Прем’єр-міністр Едуард Філіп визнав, що вжиті заходи безпеки були «недостатніми» для стримування насильства і запобігання правопорушень з боку учасників акції, повідомляє АFP.

 

Протести 16 березня характеризувалася різким зростанням насильства після зменшення кількості учасників акцій, яке спостерігалося упродовж останніх тижнів. Зазначимо, що це 18-ий тиждень протестів у Франції.

 

«Таке відчуття, що це ніколи не закінчиться. Ви можете протестувати, але навіщо все руйнувати? Ремонт вікон буде коштувати щонайменше 25 тисяч євро і значна частина товарів зникла», — сказав Емір Фатнассі, власник магазину на Єлисейських полях, який розгромили протестувальники.

 

Відомо, що анархісти з «чорного блоку» підпалили пивний ресторан Fouquet та магазин сумок Longchamp, а також пошкодили магазини одягу Hugo Boss, Lacoste і Celio, банк, шоколатьє і кілька газетних кіосків.

https://hromadske.ua/posts/protesti-zhovtih-zhiletiv-u-parizhi-blizko-80-magaziniv-i-ofisiv-rozgrabovani-policiya-zatrimala-200-lyudej

Makhanets Alex

    Leave a Reply