RADIO7

#добреналаштоване

Пройти підготовку до ЗНО та вступу у виш відтепер можна в режимі он-лайн

Пройти підготовку до ЗНО та вступу у виш відтепер можна в режимі он-лайн

Новий освітній проект запровадили в Ужгородському національному університеті. Відтепер пройти підготовчі курси для вступу, а також складання зовнішнього незалежного оцінювання можна в режимі он-лайн. Для цього виш вже закупив сучасне обладнання та налагодив весь технічний процес.

Ігор  КОРОЛЬ  проректор з науково-педагогічної роботи УЖНУ

Для того аби проходити навчання не треба їхати, тратити час. Достатньо просто мати інтернет, а сьогодні це є будь-де, в будь-якому населеному пункті. Тому можна підключатися до наших курсів і вже бути у вирі подій, задавати питання викладачу, тобто є повний ефект присутності в аудиторії. + Ми закупили обладнання, доволі дороговартісне обладнання аби проводити стріми. І от курси наживо передаються в ефір. Через соцмережі ми реєструємо користувачів, які мають доступ до цієї інформації і вони в режимі реального часу можуть бути на курсах.

Всі лекції проводять висококваліфіковані педагоги. Якщо потрібно прослухати матеріал ще раз, на сайті є запис лекцій. Крім того учні можуть спілкуватися з педагогами он-лайн та задавати їм уточнюючі питання.

Ігор  КОРОЛЬ  проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

Є можливість і передивитися ще раз і ще раз ці лекції. Якщо є цікаве питання. Яке забули, то можна повернутися і ще раз прослухати.   

Такий формат придумали перш за все для учнів із віддалених районів області та навіть інших міст України.  Аби не витрачати час та сили на дорогу, вчитися можна дистанційно. Курси он-лайн відбуваються паралельно із стаціонарними підготовчими курсами, які в УжНУ проводять щороку. Заняття тривають у вихідні дні, аби не відривати учнів від основного навчання в школах. Пройти підготовку можна з усіх предметів

Владислав  МІЦА керівник центру доуніверситетської підготовки

На сьогодні у нас іде підготовка по матиматиці, украхнська мова та література, історія України та англійська мова. У нас є велика можливість підготовити наших слухачів по іноземній мові – з німецької мови. Географія, хімія, біологія, фізика. У насє великі можливості, але ми відкликаємося і на запити ринку.

Вартість такого навчання – не висока – в місяць 250 гривень за один предмет. Всі, хто проходить стаціонарні курси теж отримує доступ до он-лайн лекцій та відеозаписів. Крім того, педагоги допомагають підготуватися до ЗНО і психологічно, радять на що звернути увагу та яких помилок варто уникати під час складання тестів

 Дмитро ТОДЕР  викладач підготовчих курсів

Специфіка тестів абсолютно різна. По-різному треба працювати з тестами. Є різні методи як дійти тої чи іншої правильної відповіді. Намагаюся учням вказати на якісь легкі шляхи виконання того чи іншого тесту.

Підготовчі курси – гарна змога вдосконалити свої знання, — переконують учні. Більше того, тут спосіб викладання відмінний від того, що є у школах, більш адаптований саме для вступників.

Вікторія слухачка підготовчих курсів

Мені подобається як тут викладають. Дуже зрозуміло все – гарно і лаконічно.

Олександр слухач підготовчих курсів

Спосіб викладання тут дуже хороший, оскільки викладачі університетського рівня. Викладають спершу основне – яка має бути база. А далі на ньому будується інше уявлення на рахунок предметів, типу що людина має знати.

Всі слухачі курсів мають змогу заробити додаткові 20 балів до свого результату ЗНО. Для цього УжНУ проводить профорієнтаційні олімпіади. Вони відбуваються в два етапи. Перший триватиме до 22 березня. У квітні пройде другий етап.

Leave a Reply