RADIO7

#добреналаштоване

Про роботу і безпеку ужгородських дитсадків

Про роботу і безпеку ужгородських дитсадків

Як надалі працювати дитячим садкам в Ужгороді щодо безпеки дітей і персоналу – обговорили сьогодні на зустрічі міського голови Богдана Андріїва з керівниками дошкільних навчальних закладів.

Зазначалося, що лише у кількох дитсадках є підвальні приміщення, тому управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради проаналізувало наявність укриттів поруч із дошкільними закладами, і керівникам садочків доручили до 1 серпня укласти угоди з найближчими закладами, де такі сховища є – із запасами води та їжі.

Начальниця управління освіти Ужгородської міськради Наталія Баранюк розповіла,  що за можливості розглядатимуть і втілюватимуть й інші варіанти безпечного перебування дітей під час повітряних тривог, зокрема «правило двох стін», додала, що варто обміркувати таку практику для садочків Ужгорода.

Міський голова Богдан Андріїв поінформував про нові системи оповіщення, які надійшли напередодні від словацьких партнерів і будуть встановлені у різних частинах міста, щоб краще було чути сигнали тривоги.

Керівники дошкільних навчальних закладів говорили про розуміння важливості особливої відповідальності за дітей у цей непростий час.

Крім того, зазначили на зустрічі, міськрада вже виділила кошти на поліпшення умов у тих дошкільних навчальних закладах, де є укриття.

Leave a Reply