RADIO7

#добреналаштоване

Про безпечне дитинство дошкільнятам розповіли виноградівські рятувальники

Про безпечне дитинство дошкільнятам розповіли виноградівські рятувальники

 

 

10 лютого рятувальники завітали до вихованців дошкільного навчального закладу с. Онок Виноградіської територіальної громади, щоб навчити діток дбати про власну безпеку та правильно поводитися в екстремальних ситуаціях. Даний захід проходив у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Надзвичайники  разом з малечею пригадали основні правила пожежної безпеки: особливо наголошувалося на забороні всіляких розваг із відкритим полум’ям, зокрема сірниками та запальничками. Також діти пообіцяли, що не будуть самостійно користуватися різноманітними електроприладами. Йшлося і про те, як потрібно діяти  у випадку виникнення пожежі та виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Далі допитливі малюки завзято взялися до огляду спеціального аварійно-рятувального автомобіля та його «начиння». Не забули рятувальники показати й одягання бойового одягу та продемонстрували включення в апарати для індивідуального захисту органів дихання та зору.

Діти не лише зацікавлено спостерігали за бійцями ДСНС, які демонтрували роботу зі спецобладнанням, а й самі активно приміряли на себе бойове спорядження рятувальників.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

 

Leave a Reply