10 лютого рятувальники завітали до вихованців дошкільного навчального закладу с. Онок Виноградіської територіальної громади, щоб навчити діток дбати про власну безпеку та правильно поводитися в екстремальних ситуаціях. Даний захід проходив у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Надзвичайники разом з малечею пригадали основні правила пожежної безпеки: особливо наголошувалося на забороні всіляких розваг із відкритим полум’ям, зокрема сірниками та запальничками. Також діти пообіцяли, що не будуть самостійно користуватися різноманітними електроприладами. Йшлося і про те, як потрібно діяти у випадку виникнення пожежі та виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів.
Далі допитливі малюки завзято взялися до огляду спеціального аварійно-рятувального автомобіля та його «начиння». Не забули рятувальники показати й одягання бойового одягу та продемонстрували включення в апарати для індивідуального захисту органів дихання та зору.
Діти не лише зацікавлено спостерігали за бійцями ДСНС, які демонтрували роботу зі спецобладнанням, а й самі активно приміряли на себе бойове спорядження рятувальників.
ГУ ДСНС України у Закарпатській області
Leave a Reply