RADIO7

#добреналаштоване

Привітання Анатолія Полоскова з Днем Державного Прапора України

Привітання Анатолія Полоскова з Днем Державного Прапора України

Привітання голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з Днем Державного Прапора України:

«Дорогі закарпатці!

Сьогодні важлива та знакова подія для кожного з нас – ми відзначаємо День Державного Прапора України!

З нагоди цієї визначної дати на площі Б. Хмельницького в Ужгороді ми одночасно з Президентом України Володимиром Зеленським та іншими регіонами країни підняли найвищі державні прапори.

Символічно, що в урочистій церемонії підняття Прапору взяли участь військовослужбовці, ветерани війни, які захищають наш суверенітет та незалежність від зовнішнього ворога. Прапор підняли 30-річний ветеран, ровесник незалежності нашої країни, кавалер орденів «За мужність», захисник Луганського аеропорту Олег Базай та Анастасія Реготун – донька Олега Реготуна, героя, який поклав своє життя у бою за незалежність країни.

Також до урочистостей долучилися дипломати, діячі культури, освітяни, медики, депутати та багато інших.

30 років тому група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг у сесійний зал Верховної Ради. Сьогодні наш прапор майорить на блокпостах у зоні бойових дій, на військовій техніці та формі наших воїнів, його піднімають наші спортсмени на найвищі щаблі світових змагань, з ним діти ідуть у садочок та випускаються з вишів, з ним процвітає і розвивається наша країна.

Синьо-жовтий стяг – знак свободи країни та нашого народу, честі, гідності, справедливості, цінностей, готовності до боротьби за власну честь, прагнення до миру.

Зі святом, дорогі краяни!

Слава Україні! Героям слава!»

Leave a Reply