RADIO7

#добреналаштоване

ПРИКОРДОННИКИ ПРОПОНУЮТЬ НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КІНОЛОГІВ

ПРИКОРДОННИКИ ПРОПОНУЮТЬ НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ КІНОЛОГІВ

Для проходження військової служби за контрактом на посадах інспекторів прикордонної служби-інструкторів кінологів запрошуються чоловіки та жінки, які мають повну загальну середню, професійно-технічну або вищу освіту віком від 18 до 60 років.

Необхідне навчання спеціалістів – кінологів проводиться Держприкордонслужбою  на базі Кінологічного навчального центру безкоштовно. Після навчання випускники отримують диплом державного зразка. Варто зазначити, що навчальний заклад акредитований Міністерством освіти і науки України та проводить підготовку службових собак прикордонників за наступними категоріями:

спеціальні – щодо пошуку наркотичних речовин, зброї, вибухівки або тютюнових виробів;

розшукові – щодо пошуку, переслідування, затримання та конвоювання людини.

За необхідності, Державна прикордонна служба України забезпечує кандидатів на навчання службовими собаками.

Окрім передбачених законодавством України соціальних пільг та гарантій військовослужбовцям, які проходять службу на посадах кінологів гарантується стабільне грошове забезпечення від 9,5 тисяч гривень. В свою чергу службові тварини забезпечуються харчуванням та ветеринарним забезпеченням за рахунок Держприкордонслужби.

Детальніше з умовами прийому можна ознайомитись зателефонувавши за номерами: 0313121261, 0955691236, 0679540077, 0663484710 або звернутись за адресою: місто  м. Мукачево, вул. Недецеї 45.

 

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Makhanets Alex

    Leave a Reply