RADIO7

#добреналаштоване

ПРИКОРДОННИКИ МУКАЧІВСЬКОГО ЗАГОНУ ПРИПИНИЛИ П’ЯТЬ СПРОБ ПОРУШЕННЯ КОРДОНУ

ПРИКОРДОННИКИ МУКАЧІВСЬКОГО ЗАГОНУ ПРИПИНИЛИ П’ЯТЬ СПРОБ ПОРУШЕННЯ КОРДОНУ

Упродовж доби прикордонники Мукачівського загону припинили 5 спроб порушення кордону з Румунією та Угорщиною, у результаті чого затримали 11 чоловіків.

Трьох закарпатців з Хуста та одного жителя Дніпропетровщини зупинили неподалік від кордону наряди відділення «Солотвино».

Чотирьох чоловіків прикордонний наряд відділу «Ділове» затримав учора ввечері у ході реалізації інформації, отриманої від офіцерів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби по Мукачівському загону.

Автомобіль «Фольксваген Гольф», який віз чоловіків, військовослужбовці зупинили за 25 метрів від державної межі. Чоловіки не змогли чітко пояснити мету свого перебування у прикордонні, проте комплекти гідрокостюмів, виявлених під час огляду транспортного засобу, красномовно вказували на їх наміри, а саме – на спробу подолання річки Тиса, якою пролягає українсько-румунський кордон.

Ще одного чоловіка, який прибув на Закарпаття з Вінниччини, прикордонники цього ж підрозділу затримали сьогодні о першій годині ночі.

Двох закарпатців за 200 метрів від кордону зупинили сьогодні вранці прикордонники відділу «Лужанка» у ході реалізації наявної оперативної інформації.

Стосовно затриманих складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення осіб, ймовірно причетних до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками.

                                                    Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Leave a Reply