RADIO7

#добреналаштоване

Прибирання Ужгорода від снігу

Прибирання Ужгорода від снігу

Сніг, який іде з учорашнього дня, в Ужгороді з використанням спецтехніки напередодні почали розчищати з 22 години.
Працювали всю ніч, насамперед усували сніг та посипали протиожеледною сумішшю центральні і з найбільшим рухом вулиці, автобусні маршрути, підйоми, автобусні зупинки. До ранку були задіяні 12 транспортних засобів, зокрема 4 трактори, грейдер, навантажувач, 5 комплексних дорожніх машин.
Зранку на розчистці міста працювали вже 18 одиниць техніки – трактори виїхали на пішохідну частину.
Після кількагодинної перерви, орієнтовно з 15.00, почнуть вивозити сніг, передусім із мостів, транспортних розв’язок, трикутників безпеки на дорогах.
Ужгородська міська рада вкотре просить мешканців і гостей міста: через значні опади не виїздити на авто без нагальної потреби, а водіїв за кермом бути особливо уважними та обережними, дотримуватися правил дорожнього руху, дистанції щодо інших транспортних засобів, обирати раціональну швидкість. Водіям, які їдуть позаду спецтехніки необхідно дотримуватися дистанції у 30-40 метрів, щоб уникнути пошкоджень машини, адже під час робіт можуть відлітати камінці, складові протиожеледної суміші.
Учергове звертаємося до водіїв із проханням прибирати автомобілі з узбіч та не залишати машини на магістральних дорогах у вечірній і нічний час, бо вони заважають прибиранню снігу.
Нагадуємо також, що власники та орендарі офісів, магазинів, кафе та інших закладів, голови ОСББ і господарі приватних будинків повинні прочищати від снігу прилеглу до своїх будівель територію. Через перепади температури необхідно також попередити зсування з дахів обважнілого снігу та падіння бурульок – такі роботи потрібно проводити, дотримуючись вимог безпеки для перехожих. Відповідальність за невиконання цих робіт покладається на посадових осіб підприємств, організацій, суб’єктів господарювання та власників будинків.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

 

Leave a Reply