23.06.19 р. о 19.10 год. в м. Перечин, вул. Ужгородська біля ресторану Турянська долина, 22 річний мешканець м.Перечин, на автомобілі Шкода Фабія рухаючись в напрямку м. Ужгород допустив зіткнення з автомобілем марки Мерседес Бенц . В результаті ДТП водій та його пасажири, мешканці с.Т.Ремета отримали ТУ. Потерпілих доставлено в Перечинську ЦРЛ для надання медичної допомоги. На місці події працює СОГ. За попередньою інформацією водій т.з Шкода Фабія перебував в стані алкогольного сп’яніння.
Поліція Перечинського ВП попереджає про відповідальність за керування на підпитку, та можливі правові наслідки кримінального та адміністративного характеру.
Leave a Reply