RADIO7

#добреналаштоване

Президент пообіцяв відкрити ще один пункт пропуску на кордоні з Угорщиною та 870 мільйонів гривень для ремонту доріг Закарпаття

Президент пообіцяв відкрити ще один пункт пропуску на кордоні з Угорщиною та 870 мільйонів гривень для ремонту доріг Закарпаття

У селі Розівка на Ужгородщині на заводі «Джейбіл» відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку Закарпаття. Участь у заході взяв і Президент України Петро Порошенко. Основний акцент зустрічі – відновлення економіки країни, покращення інвестиційного клімату та боротьба із бідністю. Говорили і про пріоритетні плани та шляхи розвитку Закарпаття на наступні три роки. Крім того, підбивали підсумки і  роботи за останні 5 років. Зосередилися, зокрема, на регіональному розвиткові та важливості впровадження децентралізаційних процесів на Закарпатті.

Петро ПОРОШЕНКО

Президент України

Принципова позиція – продовження реформи децентралізації. Є певні особливості Закарпаття, ми врахуємо у законодавстві зауваження. Бо по всій Україні є позитивні результати, тепер на місці вирішуватимуть, де потрібно зробити школу, освітлення, дорогу тощо. Допоможе держава та фонд регіонального розвитку. Децентралізація – це не кожен сам за себе. Навпаки, децентралізація – це об’єднання всіх нас заради спільної великої мети. А наша велика мета – Україна.

Йшлося також про заходи у галузі освіти, охорони здоров’я та про інфраструктурні об’єкти, зокрема, дороги і нові пункти пропуску. Акцентували також і на вкладанні у розвиток туристичної сфери на Закарпатті.

Петро ПОРОШЕНКО

Президент України

Головні інфраструктурні проекти для Закарпаття – це дороги. Бо іноді дороги – це тільки точка на карті, доріг там не існує. Тепер я беру процес відновлення доріг на свій контроль. На цей рік для ремонту закарпатських доріг державного та місцевого значення в державному бюджеті передбачена рекордна сума – близько 870 мільйонів гривень. Дуже важливою є реалізація проекту з будівництва Берегівської об’їзної дороги, яка з’єднає угорський автобан М3 з нашої трасою міжнародного значення «Чоп – Київ». Після відкриття пункту пропуску біля села Дийда будуть оптимізовані автотранспортні потоки між Україною й країнами Євросоюзу. Цього року очікуємо відкриття ще одного міжнародного пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні. Будемо підтримувати і усі проекту для розвитку туризму на Закарпатті, адже ця область заслуговує стати туристичною меккою України.

Президент також зауважив, що кожне місто і селище Закарпаття не є периферією і гідне того, аби бути популярним для внутрішніх й іноземних туристів. Сприятиме цьому й відновлене авіасполучення між Ужгородом і Києвом. При цьому, працюватимуть над тим, аби у майбутньому збільшити кількість рейсів.

Leave a Reply