RADIO7

#добреналаштоване

Презентація третього сольного проекту лідера Океану Ельзи Святослава Вакарчука Оранжерея

Презентація третього сольного проекту лідера Океану Ельзи Святослава Вакарчука Оранжерея

Друзі у нас чудові новини, 6 березня лідер Океану Ельзи Святослав Вакарчук презентував свій третій сольний проект Оранжерея. Окрім самого Святослава в проекті також були задіяні ще троє музикантів Океану Ельзи, а також запрошені музиканти та вокалістка Віталіна Мусієнко, переможниця конкурсу Голос Країни. Продюсували цей альбом сам Святослав Вакарчук, клавішник Мілош Єліч та бас-гітарист Денис Дудко.
«Альбом вийшов, як на мене, неподібним на альбоми Океану Ельзи. Я старався це зробити в кожному з моїх сольних проектів. В цьому проекті це ще підсилюється тим, що там багато жіночого вокалу. Це змінює фокус від мого голосу в іншу сторону», – пояснив лідер Океану Ельзи.
Презентацію сольного проекту Святослава Вакарчука під назвою Оранжерея слухайте в ефірі “Радіо 7” у четвер 11 березня о 13:00.

Платівка вийшла 6 березня. ” Для мене це символічна дата. Це день народження мого тата. В цей день я буду у Львові. Буду займатися важливою справою – ми створюємо фундацію Івана Вакарчука. І в цей день вийде Оранжерея. Минулого року, коли він ще жив, я встиг поділитися з ним планами того, що ми будемо випускати новий альбом, але тоді я ще не знав, що це буде не Океан Ельзи, а щось інше. Тобто для мене це дуже важлива дата. Я до речі не знаю, чи буде компакт-диск, але кажуть, що треба випускати, бо на заправках досі купують компакт-диски. Безумовно, що у першу чергу це будуть стрімінгові сервіси і платформи, і в другу чергу вийде вініл, але вініл буде трохи пізніше, до кінця весни він обов’язково з’явиться. Тому що це трохи інший технологічний процес, довше робиться мастеринг. Але ми не хотіли чекати.” додав Святослав Вакарчук.

 

Автор – Святослав Вакарчук
Музичні продюсери – Святослав Вакарчук, Мілош Єліч, Денис Дудко, Денис Глінін

Над альбомом працювали:
Святослав Вакарчук – автор музики і слів; фортепіано, мелотрон, вокал
Мілош Єліч – гітара, рояль, синтезатор
Денис Дудко – акустична гітара, бас-гітара
Денис Глінін – кахон, барабани, перкусія
Віталіна Мусієнко – вокал
Сергій Сидоренко – труба, флюгельгорн
Олександр Чаркін – тромбон, бас-труба

Спеціальний гість – Владімір Опсеніца, гітара (5, «Моє серце»)

Запис, зведення: Studio Boutique888
Інженери: Ігор Пригоровський, Олександр Зюзін-Зінченко
Mastering: Gavin Lurssen. Lurssen mastering studio

Project & album design: Same & Friends Agency
Creative Director: Sasha Sementsev
Account Director: Kseniia Iefremova

Leave a Reply