RADIO7

#добреналаштоване

Представники України та Угорщини домовились спільно боротися з проблемою засміченості Закарпаття

Представники України та Угорщини домовились спільно боротися з проблемою засміченості Закарпаття

Меморандум про спiвпрацю у переробцi твердих побутових вiдходiв пiдписали Угорсько-українська торгово-промислова палата та Закарпатська ОДА. У вiвторок, 12 лютого, голова Закарпатської ОДА Геннадiй Москаль зустрiвся з делегацiєю Угорсько-української торгово-промислової палати (MUKIK). Участь у зустрiчi також взяли Народний депутат України Василь Брензович та заступник голови облдержадмiнiстрацiї Вiктор Мiкулiн.

У ходi зустрiчi сторони пiдписали Меморандум про спiвпрацю мiж Угорсько-українською торгово-промисловою палатою та Закарпатською обласною державною адмiнiстрацiєю. У документi йдеться про координацiю спiльних зусиль у вирiшеннi проблеми управлiння i переробки твердих побутових вiдходiв на територiї Закарпаття.

– Використовуючи угорськi технологiї сортування i обробки смiття, з вiдiбраних таким чином чистих органiчних вiдходiв можна виробляти спецiальнi добрива i компост, – зазначив президент Угорсько-української торгово-промислової палати Шандор Гелб. – Органiчнi компоненти вiдсортованих вiдходiв використовують у сiльському господарствi для покращення властивостей i якостi ґрунтiв. Завдяки реалiзацiї вiдiбраної з вiдходiв i переробленої сировини проект управлiння вiдходами є фiнансово стабiльним i прибутковим.

Пiдписанти Меморандуму пiдкреслили, що мають спiльнi намiри будувати довготривалi дiловi вiдносини на основi рiвностi, партнерства та в iнтересах кожної зi сторiн.

– Упевнений, що закладенi у Меморандумi цiлi та зобов’язання будуть виконанi в повному обсязi, – наголосив Геннадiй Москаль. – Використання новiтнiх технологiй у переробцi смiття вкрай актуальне для Закарпаття, тому ми вiдкритi до спiвпрацi, обмiну вiдповiдним досвiдом мiж регiонами та фахiвцями.

Йдеться у повідомленні на Офіційному сайті Геннадія Москаля

https://www.0312.ua/news/2302625/predstavniki-ukraini-ta-ugorsini-domovilis-spilno-borotisa-z-problemou-zasmicenosti-zakarpatta

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply