ПРЕДСТАВНИКИ ОП ПІДСЛУХОВУВАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ, ЩОБ ГОТУВАТИ ВІДПОВІДІ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Працівники Офісу президента, які супроводжували журналістів на пресмарафон, підслуховували розмови представників ЗМІ, щоб заздалегідь підготувати Володимира Зеленського до них.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політтехнолог Віктор Уколов.

“Це був найбільш яскравий піар після обрання Зеленського президентом. Найкраще було те, що більшість журналістів змогли поставити запитання. Найгірше – що більшість не отримала відповідей. В основному президент або відповідав питаннями на питання, або вживав заготовки. І чим далі йшла пресконференція, тим більше вправно він говорив заготовки”, – наголосив Уколов.

Він зазначив, що Зеленський постійно повторював одні і ті ж відповіді, бо питання журналістів повторювались. На його думку, ці повтори дозволяли Зеленському посилено впливати на глядачів.

“Другий момент – форма розмови за окремим столом з журналістами створювала враження підвищеної до них уваги президента. Але насправді президент часто ховався за запитаннями. Далі – ще стоячи в черзі журналісти обговорювали свої запитання. У кожного там була людина від ОП, яка їх супроводжувала. Підслухані розмови дозволяли готувати відповіді Зеленському, які говорили між групами журналістів”, – впевнений експерт.

Джерело:https://prm.ua/predstavniki-op-pidsluhovuvali-zhurnalistiv-shhob-gotuvati-vidpovidi-zelenskogo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *