RADIO7

#добреналаштоване

Представлено смартфон Xiaomi з екраном «чотирикутний водоспад»

Представлено смартфон Xiaomi з екраном «чотирикутний водоспад»

Xiaomi анонсувала свою останню концепцію телефону: «чотирикутний водоспад». Це означає, що на екрані поки що безіменного телефону є не тільки глибокі 88-градусні «водоспадні» криві зліва і справа, але також зверху і знизу, не залишаючи місця для портів або кнопок. Компанія заявляє, що це призначено для «розширення меж дисплея до нескінченності» і забезпечення «справжнього unibody-дизайну без портів».

Xiaomi Waterfall

 

Виникає очевидне питання, як це могло працювати з кутами екрана? Судячи з рекламних зображень, схоже, що Xiaomi просто залишає їх порожніми з невеликими закругленими вирізами. Не зовсім нескінченність, але все ж витончений трюк. Хоча для людей, яким вже не подобаються порівняно скромні вигнуті дисплеї на таких телефонах, як Galaxy S21 Ultra, це звучить як їх кошмар. Оскільки гнучкі дисплеї є частиною нового стандарту, найбільша проблема при виробництві першого в галузі екрану водоспаду з чотирикутним вигином полягала не в згинанні дисплея, а у виробництві скляної панелі з чотирикутним вигином під кутом 88° і в процесі тривимірного склеювання.

Новий смартфон Xiaomi: ні рамки, ні портів, ні кнопок

Скло з ультра-чотирикутним вигином під кутом 88° практично подолало технологічні обмеження виробництва скла. У порівнянні зі звичайним гнутим склом складність гарячого гнуття збільшується експоненціально. Для полірування такого над-вигнутого скла з глибоким вигином 88° з чотирьох сторін Xiaomi розробила влане обладнання для обробки скла, гарячого вигинання під тиском при високій температурі 800° C, а також чотири різних інструменти і більш десяти складних процедур полірування.

Xiaomi Waterfall

 

Пандемія COVID-19 надає прекрасну можливість для демонстрації концептуального пристрою цілком за допомогою рендерів. Однак, представник Xiaomi запевнив The Verge, що цей телефон дійсно існує, і що в надрах компанії його вже використовують. За словами Xiaomi, дисплей є результатом «незліченних досягнень в технологіях згинання і ламінування скла» і «являє собою суму 46 новаторських патентів».

 

Джерело.

Leave a Reply