Працівники Хустського відділу поліції оперативно розкрили грабіж у районному центрі. Підозрюваного затримали у порядку статті 208 КПК України. Сьогодні, 3 лютого, після опівночі на спецлінію «102» надійшло повідомлення від мешканки міста Хуст про грабіж. На місці події слідчо-оперативна група встановила, що близько опівночі, до будинку, через незачинені вхідні двері зайшов раніше судимий 36-річний місцевий мешканець, забрав гаманець з грошовими коштами та банківськими картками, та зник з місця події. Вжитими заходами правоохоронці оперативно встановили місце знаходження підозрюваного та доставили його до Хустського відділу поліції. Його затримали у порядку статті 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. Слідство у справі триває.
https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/pravooxoronczi-xustshhini-operativno-rozkrili-grabizh/
Leave a Reply