Як повідомляє Ужгородська Міська Рада на сторінці у Facebook, подяки за зміцнення законності та правопорядку та з нагоди 31-ї річниці Незалежності України начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області підполковник поліції Валерій Найман вручив заступнику начальника управління муніципальної варти-начальнику відділу контролю за дотриманням правил дорожнього руху в частині стоянки та зупинки Володимиру Пугачову, головним спеціалістам – Степану Шароші, Олександру Фленьку, Марині Губаль та Юлії Рац.
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/300885732_444754707697942_2568621246053273903_n.jpg)
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/300972088_444754571031289_7709128847059879626_n.jpg)
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/301086649_444754764364603_5393016969401673288_n.jpg)
Leave a Reply