RADIO7

#добреналаштоване

Працівники Карпатського біосферного заповідника провели екологічну акцію «Карпатський сніговик»

Працівники Карпатського біосферного заповідника провели екологічну акцію «Карпатський сніговик»

Сьогодні дедалі більше людей в усьому світі усвідомлює, що зміни клімату становлять чи не найбільшу загрозу людству. Існує немало свідчень того, що клімат нашої планети змінюється і це безпосередньо пов’язано із зростанням антропогенних викидів парникових газів в усьому світу.

копного палива – нафти, вугілля, газу тощо – і усі викидають в атмосферу парникові гази. І, хоча, люди, що мешкають в холодніших частинах світу, можливо, і зраділи б теплішій погоді, постійне потепління, викликане діяльністю людини, спричинить танення льодовиків, підйом рівня Світового океану, посухи, зникнення певних видів рослин і тварин, збільшення площі пустель, повені та інші природні катаклізми.

Глобальна зміна клімату – одна з найгостріших екологічних проблем які стоять перед людством. Згідно прогнозів провідних міжнародних наукових центрів з дослідження клімату, протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 градусів за Цельсієм. Такі темпи глобального потепління спричинять серйозні кліматичні зміни і різні екосистеми опиняться під загрозою зникнення.

Для того щоб привернути увагу учнівської молоді до проблеми глобального потепління, працівниками заповідника щороку проводиться акція «Карпатський сніговик». У цьогорічній акції прийняло участь близько п’ятдесяти учнів із чотирьох ЗОШ м. Рахова. Зимові забави складалися з двох частин. Спочатку учасники змагалися у зимовій естафеті: біг з перешкодами, перегони із санчатами, влучання сніжками у відерце. Активності і завзятості учнів не було меж. Кожна команда намагалася показати найкращий результат. А далі їм було запропоновано зліпити одного тематичного сніговика. І хоч сніг ліпився погано і традиційних сніговиків створити не вдалося, та це не стало перешкодою для наших креативних та фантазійних учнів. В результаті було створено «Снігову принцесу», «Джека- сніговика», «Сніговика-банщика» та «Сніговика, що провалився у сніг». Після активних ігор всі команди отримали призи та зігрівалися чаєм із печивом.

http://www.rakhiv.in/NewsOpen/id_news_1017951

Makhanets Alex

    Leave a Reply